Корзина
25 отзывов
+380445311909
Правила встановлення і знімання пломб
Контакты
ЧП «НПП ПУ»
+38044531-19-09
+38099422-30-87
+38067885-57-51
Владимир Слизков
УкраинаКиевул. Кулибина, 4/203062
Карта

Правила встановлення і знімання пломб

Правила встановлення і знімання пломб

Навіть найкраща пломба не захистить від несанкціонованого доступу, якщо вона встановлена неправильно, з порушенням процедури. Тому наводимо пам'ятку для тих, кому доводиться встановлювати придбані на ринку свинцеві, металеві або пластикові пломби. Виконання необхідних запобіжний заходів при встановленні пломб забезпечить більш надійний захист від крадіжок.

По-перше, усі придбані номерні пломби повинні зберігатися належним чином: у спеціально відведеному приміщенні, доступ до якого повинен бути обмежений колом відповідальних осіб і перебувати під контролем, бажано з відеоспостереженням.

Усі номерні пломби, що й заносяться і виносяться із приміщення, повинні фіксуватися в спеціальному журналі обліку. Також повинен вестися журнал обліку установки пломб, щоб пломби, вилучені зі сховища, були використані за призначенням. При зніманні номерної пломби, її номер також повинен фіксуватися в журналі. При реєстрації номерної пломби, встановлюваної на об'єкт, у журналі обліку, необхідно вносити дату й час встановлення пломби, причину встановлення пломби, тип або назва об'єкта встановлення пломби, також тип (назву) пломби, її унікальний номер і логотип, якщо є, а також відомості про особу, що встановлює номерну пломбу (прізвище й ім'я) і дані водія, якщо пломба встановлюється на вантаж. Водій же, якщо він є працівником транспортної компанії, зобов'язаний зазначити дані пломби (номер, вид і логотип) у транспортній накладній. Бувають ситуації, коли пломбу необхідно зняти в дорозі, наприклад, на вузлових станціях зважування. У такому випадку повинен бути складений акт про знімання пломби, у якому крім даних про зірвану й знову встановлену номерні пломби, час і даті зриву пломби також вказують дані про особу, яка знімає пломбу, імена свідків, які повинні бути присутніми при зніманні номерної пломби, і причина такого знімання. Такий акт реєструється представниками організацій, що здійснюють контроль за транспортуванням опломбованого вантажу. Перед зніманням повинна бути зроблена перевірка цілісності номерної пломби: на ній не повинно бути міток, слідів спроб злому, різного роду дефектів, вона не повинна бути коротше стандартної довжини. Для цього можна посмикати номерну пломбу в різні боки.

Під час знімання пломби важливо дотримуватися низки правил. Знімати номерну пломбу може тільки вповноважена на це особа. Дані номерної пломби, що знімається, необхідно порівняти з даними в супровідних документах. Будь-які виявлені на номерній пломбі дефекти повинні бути зафіксовані в журналі обліку, а уповноважені особи повинні бути сповіщені. Про сліди крадіжки необхідно сповістити службу безпеки. Вантаж повинен бути ретельно перевірений і опломбований знову.

Утруднити життя злодіям і шахраям допоможе пильність. Стежте за тим, щоб гаки, ручки замків та інші обладнання для фіксації дверей були цілими, а знімання без пошкодження номерної пломби було неможливим. Номерні пломби різних кольорів допоможуть диференціювати об'єкти пломбування, розрізнити транспортні засоби, що повертаються без вантажу, і часові інтервали їх відправлення. Слід періодично міняти колір застосовуваних номерних пломб для виключення можливості їх повторного використання.